Staff väljer

december 2013

oktober 2013

september 2013

januari 2012

december 2011

november 2011

oktober 2011

september 2011

augusti 2011

juli 2011

juni 2011

maj 2011

april 2011

mars 2011

februari 2011

januari 2011

december 2010

november 2010

oktober 2010

september 2010

augusti 2010

juli 2010

juni 2010

maj 2010

april 2010

mars 2010

februari 2010

januari 2010

december 2009

november 2009

oktober 2009

september 2009

augusti 2009

juli 2009

juni 2009

maj 2009

april 2009

mars 2009

februari 2009

januari 2009

december 2008

november 2008

oktober 2008

september 2008

augusti 2008

juli 2008

juni 2008

maj 2008

april 2008

mars 2008

februari 2008

januari 2008

december 2007

november 2007

Helgens alla tävlingar!

Vi har fått in massor med spännande tävlingar och nu är det upp till er alla därute att vara med och delta i alla!

Vi har fått in massor med bidrag och vi har försökt att välja dem vi kan (vi ber om ursäkt att det var förra helgens datum som stod i artikeln). Men det kommer fler helger och vi kommer att kontakta dem som inte kommer med den här omgången så att de har chansen nästa helg! Är det så att ni vill hålla tävlingar under komande vecka, på veckodagarna ska ni maila in det till oss på samma sätt: tavlingar.se@sulake.com

Helgens Schema:

FREDAG

Tävlingens namn: Fallande Möbler!

Tidpunkt: 16.00

Plats: Till rummet klockan 16.00>>>

Arrangör: VampiiQ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

FREDAG

Tävlingens namn: Hitta rätt stol

Tidpunkt: 17.00

Plats: Till rummet klockan 17.00>>>

Arrangörer: SUUD3MA & jesnisse
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

FREDAG

Tävlingens namn: Pool Attack

Tidpunkt: 19.20

Plats: Till rummet klockan 19.20>>>

Arrangörer: Ruyen & Miss-sunshine10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

FREDAG

Tävlingens namn: Fallande Möbler

Tidpunkt: 19.00-21.00

Plats: Till rummet klockan 19.00-21.00>>>

Arrangörer: hemlis :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

LÖRDAG

Tävlingens namn: Hinderbana-race

Tidpunkt: 16.00-17.00

Plats: Till rummet klockan 16.00-17.00>>>

Arrangör: Deniscool22
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
LÖRDAG

Tävlingens namn: TakeShisCastle

Tidpunkt: 20.00

Plats: Till rummet klockan 20.00>>>

Arrangörer: hern, philinho97, ==fotboll2==, Break-Ball & SamuelSvensk
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
LÖRDAG

Tävlingens namn: Fallande Globos

Tidpunkt: 21.00

Plats: Till rummet klockan 21.00>>>

Arrangör: ServiceQ.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
SÖNDAG

Tävlingens namn: Hela Havet Stormar

Tidpunkt: 17.00

Plats: Till rummet klockan 17.00>>>

Arrangörer: VeryNoobPower & BloodyPain
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
SÖNDAG

Tävlingens namn: Först till Marmostenen

Tidpunkt: 18.30

Plats: Till rummet klockan 18.30>>>

Arrangör: Jorijeos
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
SÖNDAG

Tävlingens namn: Labyrinten

Tidpunkt: 20.00

Plats: Till rummet klockan 20.00>>>

Arrangör: bibogubben
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ha en trevlig helg,

Duzz

Det fjärde emblemet av dem fem kommande som bildar ordet H-A-B-B-O